Hakkımızda

Hakkımızda
281 Son Güncelleme: 05.05.2021 01:03
Plaza Panda Hakkında

Bizler için en büyük ödül, yüzünüzdeki gülümsemedir.

Plaza Panda, günümüz teknolojisi ve inovatif tasarım fikirlerini birleştirerek, akılda kalıcı ve etkileyici ürünler oluşturmak üzere kurulmuştur.

Şirketin yaratıcı ve deneyimli ekibi, markaların pazarlama ve tanıtım maliyetlerini düşürebilecek yaratıcı ve çözüm odaklı projeler üzerinde yoğunlaşmışlardır. Alanında 17- 27 yıllık bilgi birikimine ve tecrübeye sahip olan Plaza Panda ekibi, tasarımdan kurumsal iletişime, reklamdan yeni medyaya kadar çeşitlilik gösteren 360 derecelik geniş bir ürün ve hizmet tecrübesine sahiptir.

Gücümüze güç katan müşterilerimiz, çözüm ortaklarımız ve deneyimli ekibimizi oluşturan art direktör, stratejik iletişim-halkla ilişkiler uzmanı ve yazılımcı kadromuz ile birlikte; çevrimiçi bilgiyi somutlaştırma hedefimiz ile inovatif tasarım fikirlerimize yönelik çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.

Çalışırken eğlenmek, müzik dinlemek ve masayı dağınık tutmak bizde serbest!

Bizim için her şeyden önemlisi şefkatli, meraklı ve dikkatli olman. Tasarım işlerimizi ağırlıklı olarak, Figma, Sketch, Google Web Designer, Photoshop, Illustrator ve Indesign kullarak yapıyoruz. Web tasarım işlerimiz genellikle self-hosted WordPress web siteleri üzerine, biliyorsun ki bu altyapıyı geliştirmek için PHP tabanlı yazılım bilgisi gerekiyor. Özel arayüz tasarımı ve özel yazılım talebi geldiğinde müşterilerimizi geri çevirmiyoruz. Bünyemizdeki Panda uzmanlıkları dışında, müşterilerimizden gelen iş taleplerini “çözüm ortaklarımız” ile buluşturmaktan da çekinmiyoruz.  Biz kendi içimizde oldukça samimiyiz, senin de bize karşı samimi olmanı bekliyoruz. Bizimle çalışmak istersen seni bekliyoruz.


Experienced Director with a demonstrated history of working in the information technology and services industry. Strong arts and design professional skilled in Search Engine Optimization (SEO), Streaming Media, User Experience, PHP, and E-commerce.

Sertaç Diler

Sertaç Diler

Domain Broker / Kurucu

Bize Yazın Whatsapp

Ödeme Yöntemleri